BYTY

Ponúkame na prenájom 5 izbový byt (novostavba) v Bratislave, Dúbravke na ul. Pod Záhradami 64, priamo pri Britskej škole. Byt sa nachádza v polyfunkčnom objekte, vo veľmi tichom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou (Billa, zastavka elektriciek, autobusov MHD, všetko v dosahu 100 m) a rýchlym prístupom na diaľnicu.

Byt sa nachádza na 5. poschodí, má rozlohu 126 m2, 2 x kupeľňa a WC, terasa a balkón.  Byt je zariadený. Možnosť prenájmu aj garáže priamo v podzemí polyfunkčného objektu. 

Cena: 1 000 EUR / 1 mesiac (vrátane energií) 

GARÁŽE

V Bratislave, na námestí Hraničiarov, v suteréne novopostaveného polyfunkčného objektu DOMINANT dáme do prenájmu garážové miesto.

Cena:  80 EUR / 1 mesiac

KANCELÁRSKE PRIESTORY

Dáme do prenájmu kancelársky priestor v polyfunkčnej budove v Bratislave, na Rajskej 10/A , o rozlohe 95 m2. Kancelársky priestor je samostatný celok, ktorý pozostáva zo 4 kancelárií, kuchynky a 2 WC. Ku kancelárskemu priestoru patrí aj terasa o rozlohe 12 m2. Celá budova vrátane kancelárií je po kompletnej rekonštrukcii (2007). Z parkoviska pri OD Tesco je zadný vchod do budovy.

Cena: 1 200 EUR / 1 mesiac (vrátane energií) + DPH

OBCHODNÉ PRIESTORY

V novopostavenom polyfunkčnom objekte RUSTIKA pri Bille v Bratislave, na Saratovskej 6/D dáme do prenájmu obchodný priestor o rozlohe 105,7 m2. Obchodný priestor je pripravený bez väčších investícií na okamžitú prevádzku, záujemcovia ocenia najmä možnosť parkovania priamo na parkovisku Billa.

Cena:  11 EUR / 1 m2 / 1 mesiac , resp. 1 200 EUR / 1 mesiac + energie + DPH