Trend consulting
Spoločnosť BLOMO Work, s.r.o. pôsobí v oblasti personálneho poradenstva, podnikateľského poradenstva, vzdelávania a zabezpečuje činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov.

MÁME ODPOVEĎ NA KAŽDÚ VAŠU OTÁZKU...
Personálne služby a firemné poradenstvo
Vaša spoločnosť potrebuje kvalitných odborníkov a optimálne riešenia, my Vám ich ponúkame... Zrealizujeme pre Vás nábor, testovanie, vyhodnocovanie, pohovory a výbery na vysokej profesionálnej úrovni. Identifikujeme Vaše potreby a ponúkneme Vám alternatívy založené na rešpektovaní individuality a výnimočnosti Vašej spoločnosti. Váš progres podporíme firemným, podnikateľským a organizačným poradenstvom. Venujte sa Vášmu podnikaniu, my Vám ponúkame riešenia...

   » personálne služby
   » firemné poradenstvo
Vzdelávanie a podpora Vašich aktivít
Expandujte na trhu a rozvíjajte svoje možnosti investovaním do Vašich ľudí. Osobnostný a vedomostný rast zamestnaneckého potenciálu pre Vás zabezpečíme zostavením vzdelávacích a tréningových aktivít na mieru.
Sprostredkujeme realizáciu Vašich zámerov pri organizovaní oficiálnych i voľnočasových podujatí, prenájme, predaji a kúpe nehnuteľnosti, preprave osôb.

Sme tu pre Vás...

   » vzdelávanie
   » podpora Vašich aktivít